Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai pigtail FC/APC 9/125 2m

Ár:
360 Ft + ÁFA ( 457 Ft )
Cikkszám: OPTFCA09020
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai pigtail
  • 2m-es kiszerelés
  • FC csatlakozóval
  • 9/125 mono módusú üvegszállal
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 48 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó FC/APC
szál típus OS2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OPTSC50020
460 Ft + ÁFA (584 Ft)
906 db raktáron
Cikkszám: OPTSC09020/1
518 Ft + ÁFA (658 Ft)
956 db raktáron
Cikkszám: OPTST50020
520 Ft + ÁFA (660 Ft)
116 db raktáron
Cikkszám: OPTLC50020
525 Ft + ÁFA (667 Ft)
353 db raktáron
Cikkszám: OPTLC09020/1
569 Ft + ÁFA (723 Ft)
4326 db raktáron
Cikkszám: OPTFC09020
570 Ft + ÁFA (724 Ft)
33 db raktáron
Cikkszám: OPTST62020
585 Ft + ÁFA (743 Ft)
172 db raktáron
Cikkszám: OPTST09020
590 Ft + ÁFA (749 Ft)
Előrendelhető