Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai pigtail SC/APC 9/125 2m DK-292219-02

Ár:
610 Ft + ÁFA ( 775 Ft )
Cikkszám: OPTSCA09020
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai pigtail
  • 2m-es kiszerelés
  • SC/APC csatlakozóval
  • 9/125 mono módusú üvegszállal
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 108 db raktáron
Szállítási díj: 2.908 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó SC/APC
szál típus OS2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OPTSCM3020
620 Ft + ÁFA (787 Ft)
559 db raktáron
Cikkszám: OPTSCM3020/1
620 Ft + ÁFA (787 Ft)
953 db raktáron
Cikkszám: OPTST09020
598 Ft + ÁFA (759 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OPTSTM3020
625 Ft + ÁFA (794 Ft)
1 db raktáron
Cikkszám: OPTSC09020
595 Ft + ÁFA (756 Ft)
2119 db raktáron
Cikkszám: OPTST62020
585 Ft + ÁFA (743 Ft)
14 db raktáron
Cikkszám: OPTFC09020
570 Ft + ÁFA (724 Ft)
25 db raktáron
Cikkszám: OPTLC09020
650 Ft + ÁFA (826 Ft)
1203 db raktáron