Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Single Mode 20KM, 100Mbps Industrial SFP

Ár:
12.500 Ft + ÁFA ( 15.875 Ft )
Cikkszám: LMFB-TF20
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
PHY Type 100Base-FX
Fiber Type Single Mode
Connector LC
Wavelength 1310nm
Maximum Distance 20km
Operating Temperature -40 ~ 75 degrees C
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

Ipari kivitel igen
működés Mono módus
PoE nem
Sebesség 10/100

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: HDIG-DN-650105
12.648 Ft + ÁFA (16.063 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: LMFB-TFX
12.200 Ft + ÁFA (15.494 Ft)
1 db raktáron
Cikkszám: LELA-100
12.170 Ft + ÁFA (15.456 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: LMGB-TLX
10.100 Ft + ÁFA (12.827 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: LMGB-TSX
10.100 Ft + ÁFA (12.827 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: HDIG-DN-650106
17.785 Ft + ÁFA (22.587 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: HDIG-DN-650107
18.180 Ft + ÁFA (23.089 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: HDIG-DN-651118
19.760 Ft + ÁFA (25.095 Ft)
Előrendelhető