Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Planet ISW-511T IP30 Slim Type 4-Port Industrial Switch + 1-Port 100Base-FX SC

Ár:
29.000 Ft + ÁFA ( 36.830 Ft )
Cikkszám: LISW-511T
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Kiterjesztett hőmérséklettartományban üzemelő, ezáltal ipari megoldásokhoz ideális 5 portos switch, 1 optikai (SC) porttal. Redundáns tápellátással rendelkezik, 12-48V tápfeszültséget igényel. Áramellátási hiba esetén képes relé kimenetén riasztást küldeni (1A @ 24V).

A tápegység nem tartozék!

 

Hardware Specification

  • Ports: 4 x 10/100Base-TX, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDI-X
  • Port: 1 x 100Base-FX (SC)
  • Cable: 50/125μm and 62.5/125μm
  • Distance 2km
  • Frequency 1310nm
  • Receive Sensitivity: -32dBm
  • Max. Input Power: -14dBm
  • Dimension (W x D x H): 135 x 97 x 32 mm
  • Power Requirement: 12~48V DC, Redundant power with polarity reverse protection
  • Installation: DIN Rail Kit / Wall Mount Ear
  • Alarm: Provides one relay output for power fail. Alarm Relay current carry ability: 1A @ DC 24V

 

Switch Specification

  • Switch Processing Scheme: Store-and-Forward
  • Address Table: 2K entries
  • Buffer: 1Mbit
  • Flow Control: Back pressure for half duplex, IEEE 802.3x Pause Frame for full duplex
  • Switch Fabric: 1Gbps
  • Throughput (Packet Per Second): 0.89Mpps @ 64Bytes

 

Temperature

  • Operating: -40~75 °C
  • Storage: -40~85 °C

 

 

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: HOB256713A
28.996 Ft + ÁFA (36.825 Ft)
5 db raktáron
Cikkszám: PW-VI600SW/I
28.505 Ft + ÁFA (36.201 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OSZFSCIBC
29.500 Ft + ÁFA (37.465 Ft)
1 db raktáron
Cikkszám: LTL-R600VPN
29.500 Ft + ÁFA (37.465 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: TA-24FTPC6ADIFT
28.233 Ft + ÁFA (35.856 Ft)
20 db raktáron
Cikkszám: DGS-1016D
29.900 Ft + ÁFA (37.973 Ft)
Előrendelhető