Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

TP-LINK SFP FIBER MODULE EXT GIGABIT MINIGIBIC

Ár:
6.955 Ft + ÁFA ( 8.833 Ft )
Cikkszám: LTL-SM311LM
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
Elérhetőség: 8 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

eneral Information
Manufacturer: TP-LINK Technologies Co., Ltd
Manufacturer Part Number: TL-SM311LM
Brand Name: TP-LINK
Product Model: TL-SM311LM
Product Name: TL-SM311LM MiniGBIC Module
Product Type: SFP (mini-GBIC)
Technical Information
Application/Usage: Data Networking
Interfaces/Ports
Interfaces/Ports Details: 1 x LC 1000Base-SX Network
Media & Performance
Media Type Supported: Optical Fiber
Fiber Optic Cable Standard: 50/125 µm, 62.5/125 µm
Fiber Mode Supported: Multi-mode
Ethernet Technology: Gigabit Ethernet
Network Technology: 1000Base-SX
Maximum Data Transfer Rate: 1.25 Gbit/s
Miscellaneous
Additional Information:
  • Wavelength : 850 nm
  • Distance Supported : 550 m

Features:

  • CSMA/CD
  • TCP/IP
  • Plug-and-Play
  • supports Pull-or-Plug with power on switches
Compatibility:
  • Pure-Gigabit Managed Switch TL-SG3109
  • Pure-Gigabit Managed Switch TL-SG3216
  • Pure-Gigabit Managed Switch TL-SG3224
  • Pure-Gigabit Managed Switch TL-SL3428
  • Pure-Gigabit Managed Switch TL-SL3452
  • Pure-Gigabit Web Smart Switch TL-SG2109WEB
  • Pure-Gigabit Web Smart Switch TL-SG2216WEB
  • Pure-Gigabit Web Smart Switch TL-SG2224WEB
  • Pure-Gigabit Web Smart Switch TL-SG2210WEB
  • Pure-Gigabit Web Smart Switch TL-SG2428WEB
  • Pure-Gigabit Web Smart Switch TL-SG2452WEB
  • Gigabit Switch TL-SL1351

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: LTL-SM311LS
6.955 Ft + ÁFA (8.833 Ft)
1 db raktáron
Cikkszám: LMGB-SX2
7.305 Ft + ÁFA (9.277 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: LUNIFI-RJ45-1G
6.260 Ft + ÁFA (7.950 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: LMGB-LA10
7.975 Ft + ÁFA (10.128 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: LSFP1GMULTI
9.100 Ft + ÁFA (11.557 Ft)
12 db raktáron
Cikkszám: LSFP1GMONO
9.900 Ft + ÁFA (12.573 Ft)
7 db raktáron
Cikkszám: LMGB-TLX
10.100 Ft + ÁFA (12.827 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: LMGB-TSX
10.100 Ft + ÁFA (12.827 Ft)
Előrendelhető