Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Bekötő kábel 8 szálas LC OM4 100 méter

Cikkszám: OB08LCM4100
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:

Előre végződtetett optikai bekötőkábel

  • Szál típusa : OM4   Multimódus 50/125µ 
  • Szálszám:  8
  • Hossz:  100m    (az alábbi hosszakban rendelhető:  30,50,75,100, és150m)
  • Csatlakozó: LC/UPC
  • Kábel színe : Fekete
  • LSOH , Univerzális kül-beltéri 
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.908 Ft

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó LC
hosszúság 100 m
szálszám 8szál
szál típus OM4

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!