Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Opt. patch SC-LC 50/125 OM4 duplex 5,0m

Ár:
3.850 Ft + ÁFA ( 4.890 Ft )
Cikkszám: OLSCLCDM4050
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
Elérhetőség: 1 db raktáron
Szállítási díj: 991 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 5 m
szál típus OM4

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLLC00DM4050
3.855 Ft + ÁFA (4.896 Ft)
137 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD62030
3.895 Ft + ÁFA (4.947 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTSCD09050
3.800 Ft + ÁFA (4.826 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTFCD09050
3.796 Ft + ÁFA (4.821 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCDM3100
3.925 Ft + ÁFA (4.985 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTSCD62020
3.757 Ft + ÁFA (4.771 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00D62050
3.944 Ft + ÁFA (5.009 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM3100
3.951 Ft + ÁFA (5.018 Ft)
17 db raktáron