Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch LC-LC 50/125 OM5 duplex 3m Zöld 2mm LSZH kábel

Ár:
3.390 Ft + ÁFA ( 4.305 Ft )
Cikkszám: OLLC00DM5030
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 3m-es kiszerelés
  • LC-LC csatlakozókkal
  • 50/125 multi módusú üvegszállal
  • OM5 üvegszál
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
  • Köpeny színe: zöld
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 991 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. LC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 3 m
szál típus OM5

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLLC00DM4030
3.060 Ft + ÁFA (3.886 Ft)
127 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCDM4030
3.054 Ft + ÁFA (3.879 Ft)
13 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCD62030
3.035 Ft + ÁFA (3.854 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCDM4050
3.850 Ft + ÁFA (4.890 Ft)
1 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM4050
3.855 Ft + ÁFA (4.896 Ft)
120 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM5020
2.894 Ft + ÁFA (3.675 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLE2ALCD09010
4.098 Ft + ÁFA (5.204 Ft)
39 db raktáron