Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch E2/A-LC 9/125 duplex 1m (E2000/APC-LC/PC)

Ár:
9.328 Ft + ÁFA ( 11.847 Ft )
Cikkszám: OLE2ALCD09010
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. E2000/APC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 1 m
szál típus OS2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLE2ALCD09020
9.857 Ft + ÁFA (12.518 Ft)
68 db raktáron
Cikkszám: OLSC00DM3200
8.300 Ft + ÁFA (10.541 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLE2ALCD09030
10.650 Ft + ÁFA (13.526 Ft)
33 db raktáron
Cikkszám: OLE2ASCD09005
7.970 Ft + ÁFA (10.122 Ft)
2 db raktáron
Cikkszám: OLSCALCD09030
7.944 Ft + ÁFA (10.089 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCALCD09050
7.820 Ft + ÁFA (9.931 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCALCD09100
7.620 Ft + ÁFA (9.677 Ft)
Előrendelhető