Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch FC-LC 50/125 duplex 15m

Cikkszám: OLFCLCD50150
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 15m-es kiszerelés
  • FC-LC csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. FC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 15 m
szál típus OM2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSCALCD09050
7.820 Ft + ÁFA (9.931 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCALCD09030
7.944 Ft + ÁFA (10.089 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLE2ASCD09005
7.970 Ft + ÁFA (10.122 Ft)
4 db raktáron
Cikkszám: OLSCALCD09100
7.620 Ft + ÁFA (9.677 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSC00DM3200
8.300 Ft + ÁFA (10.541 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM3200
7.210 Ft + ÁFA (9.157 Ft)
1 db raktáron
Cikkszám: OLSTFCD62030
6.728 Ft + ÁFA (8.545 Ft)
Előrendelhető