Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch FC-LC 50/125 duplex 1m

Ár:
2.968 Ft + ÁFA ( 3.769 Ft )
Cikkszám: OLFCLCD50010
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 1m-es kiszerelés
  • FC-LC csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. FC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 1 m
szál típus OM2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSTLCD50100
2.965 Ft + ÁFA (3.766 Ft)
31 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCD62020
2.980 Ft + ÁFA (3.785 Ft)
18 db raktáron
Cikkszám: OLSCA00D09010
2.940 Ft + ÁFA (3.734 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTFCD09010
3.004 Ft + ÁFA (3.815 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCFCD09010
2.932 Ft + ÁFA (3.724 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00D50100
2.930 Ft + ÁFA (3.721 Ft)
20 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCD62030
3.035 Ft + ÁFA (3.854 Ft)
Előrendelhető