Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch FC-LC 50/125 duplex 3m

Cikkszám: OLFCLCD50030
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 3m-es kiszerelés
  • FC-LC csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. FC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 3 m
szál típus OM2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSC00D50010
1.500 Ft + ÁFA (1.905 Ft)
50 db raktáron
Cikkszám: OLST00D50010
1.540 Ft + ÁFA (1.956 Ft)
5 db raktáron
Cikkszám: OLST00050005
1.200 Ft + ÁFA (1.524 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSC00D50020
1.730 Ft + ÁFA (2.197 Ft)
42 db raktáron
Cikkszám: OLSC00D62100
1.750 Ft + ÁFA (2.223 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTLCD09015
1.756 Ft + ÁFA (2.230 Ft)
Előrendelhető