Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch ST-ST 62/125 duplex 1m

Ár:
1.875 Ft + ÁFA ( 2.381 Ft )
Cikkszám: OLST00D62010
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 1m-es kiszerelés
  • ST-ST csatlakozókkal
  • 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 44 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. ST
csatlakozó 2. ST
hosszúság 1 m
szál típus OM1

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSTSCD09010
1.890 Ft + ÁFA (2.400 Ft)
31 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD50010
1.930 Ft + ÁFA (2.451 Ft)
21 db raktáron
Cikkszám: OLST00D62020
1.930 Ft + ÁFA (2.451 Ft)
64 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCD50010
1.930 Ft + ÁFA (2.451 Ft)
15 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D50010
1.930 Ft + ÁFA (2.451 Ft)
42 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCDM4010
1.940 Ft + ÁFA (2.464 Ft)
15 db raktáron
Cikkszám: OLST00D50020
1.940 Ft + ÁFA (2.464 Ft)
75 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D62010
1.790 Ft + ÁFA (2.273 Ft)
Előrendelhető