Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch ST-ST 50/125 duplex 1m

Ár:
1.540 Ft + ÁFA ( 1.956 Ft )
Cikkszám: OLST00D50010
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 1m-es kiszerelés
  • ST-ST csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 5 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. ST
csatlakozó 2. ST
hosszúság 1 m
szál típus OM2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSC00D50010
1.500 Ft + ÁFA (1.905 Ft)
58 db raktáron
Cikkszám: OLSC00D50020
1.730 Ft + ÁFA (2.197 Ft)
44 db raktáron
Cikkszám: OLSC00D62100
1.750 Ft + ÁFA (2.223 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTLCD09015
1.756 Ft + ÁFA (2.230 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00D62010
1.790 Ft + ÁFA (2.273 Ft)
Előrendelhető