Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch FC-LC 9/125 duplex 1m

Cikkszám: OLFCLCD09010
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 1m-es kiszerelés
  • FC-LC csatlakozókkal
  • 9/125 mono módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. FC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 1 m
szál típus OS2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSCFCD50030
3.350 Ft + ÁFA (4.255 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLST00D50100
3.320 Ft + ÁFA (4.216 Ft)
9 db raktáron
Cikkszám: OLST00D62100
3.370 Ft + ÁFA (4.280 Ft)
2 db raktáron
Cikkszám: OLSCFCD09050
3.380 Ft + ÁFA (4.293 Ft)
22 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM5030
3.390 Ft + ÁFA (4.305 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM3100
3.290 Ft + ÁFA (4.178 Ft)
4 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D09100
3.420 Ft + ÁFA (4.343 Ft)
11 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCD09100
3.420 Ft + ÁFA (4.343 Ft)
7 db raktáron