Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC-FC 50/125 duplex 3m

Ár:
3.350 Ft + ÁFA ( 4.255 Ft )
Cikkszám: OLSCFCD50030
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 3m-es kiszerelés
  • SC-FC csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 1.257 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. FC
hosszúság 3 m
szál típus OM2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLST00D62100
3.370 Ft + ÁFA (4.280 Ft)
4 db raktáron
Cikkszám: OLST00D50100
3.320 Ft + ÁFA (4.216 Ft)
10 db raktáron
Cikkszám: OLSCFCD09050
3.380 Ft + ÁFA (4.293 Ft)
22 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM3100
3.290 Ft + ÁFA (4.178 Ft)
38 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D09100
3.420 Ft + ÁFA (4.343 Ft)
19 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCD09100
3.420 Ft + ÁFA (4.343 Ft)
9 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCDM4050
3.255 Ft + ÁFA (4.134 Ft)
21 db raktáron