Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch ST-ST 50/125 duplex 10m

Ár:
3.320 Ft + ÁFA ( 4.216 Ft )
Cikkszám: OLST00D50100
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 10m-es kiszerelés
  • ST-ST csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.896 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. ST
csatlakozó 2. ST
hosszúság 10 m
szál típus OM2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSCFCD50030
3.350 Ft + ÁFA (4.255 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLST00D62100
3.370 Ft + ÁFA (4.280 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCA00D09100
3.250 Ft + ÁFA (4.128 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTSCD50050
3.235 Ft + ÁFA (4.108 Ft)
10 db raktáron
Cikkszám: OLFC00D50050
3.224 Ft + ÁFA (4.094 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00D09100
3.420 Ft + ÁFA (4.343 Ft)
84 db raktáron