Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch ST-FC 50/125 duplex 10m

Ár:
4.396 Ft + ÁFA ( 5.583 Ft )
Cikkszám: OLSTFCD50100
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 10m-es kiszerelés
  • ST-FC csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. ST
csatlakozó 2. FC
hosszúság 10 m
szál típus OM2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSTFCD62100
4.396 Ft + ÁFA (5.583 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCFCD62100
4.352 Ft + ÁFA (5.527 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLFC00D50100
4.456 Ft + ÁFA (5.659 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLFC00D62100
4.456 Ft + ÁFA (5.659 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSC00DM3150
4.520 Ft + ÁFA (5.740 Ft)
3 db raktáron
Cikkszám: OLSTFCD50020
4.536 Ft + ÁFA (5.761 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCA00D09050
4.556 Ft + ÁFA (5.786 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM5050
4.231 Ft + ÁFA (5.373 Ft)
Előrendelhető