Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Opt. patch LC-LC 50/125 OM3 duplex 10m DK-2533-10/3

Ár:
3.951 Ft + ÁFA ( 5.018 Ft )
Cikkszám: OLLC00DM3100
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 10m-es kiszerelés
  • LC-LC csatlakozókkal
  • 50/125 multi módusú üvegszállal
  • OM3 (10GBASE) üvegszál
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 17 db raktáron
Szállítási díj: 991 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. LC
csatlakozó 2. LC
hosszúság 10 m
szál típus OM3

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLLC00D62050
3.944 Ft + ÁFA (5.009 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSC00DM3100
3.975 Ft + ÁFA (5.048 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCDM3100
3.925 Ft + ÁFA (4.985 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTSCD62030
3.895 Ft + ÁFA (4.947 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM4050
3.855 Ft + ÁFA (4.896 Ft)
137 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCDM4050
3.850 Ft + ÁFA (4.890 Ft)
1 db raktáron
Cikkszám: OLE2ALCD09010
4.098 Ft + ÁFA (5.204 Ft)
50 db raktáron