Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch ST-SC 50/125 duplex 15m

Ár:
4.212 Ft + ÁFA ( 5.349 Ft )
Cikkszám: OLSTSCD50150
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 15m-es kiszerelés
  • ST-SC csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. ST
csatlakozó 2. SC
hosszúság 15 m
szál típus OM2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLLC00DM5050
4.231 Ft + ÁFA (5.373 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCFCD62100
4.352 Ft + ÁFA (5.527 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTFCD62100
4.396 Ft + ÁFA (5.583 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTFCD50100
4.396 Ft + ÁFA (5.583 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSC00DM3100
3.975 Ft + ÁFA (5.048 Ft)
3 db raktáron
Cikkszám: OLFC00D62100
4.456 Ft + ÁFA (5.659 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLFC00D50100
4.456 Ft + ÁFA (5.659 Ft)
Előrendelhető