Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch ST-ST 50/125 duplex 2m

Ár:
1.940 Ft + ÁFA ( 2.464 Ft )
Cikkszám: OLST00D50020
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 2m-es kiszerelés
  • ST-ST csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny

 

 

Elérhetőség: 75 db raktáron
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. ST
csatlakozó 2. ST
hosszúság 2 m
szál típus OM2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSCLCDM4010
1.940 Ft + ÁFA (2.464 Ft)
15 db raktáron
Cikkszám: OLSTSCD50010
1.930 Ft + ÁFA (2.451 Ft)
21 db raktáron
Cikkszám: OLST00D62020
1.930 Ft + ÁFA (2.451 Ft)
65 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCD50010
1.930 Ft + ÁFA (2.451 Ft)
16 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D50010
1.930 Ft + ÁFA (2.451 Ft)
57 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCD50010
1.960 Ft + ÁFA (2.489 Ft)
44 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCDM3010
1.970 Ft + ÁFA (2.502 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTLCD62010
1.980 Ft + ÁFA (2.515 Ft)
1 db raktáron