Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch ST-ST 9/125 duplex 2m

Ár:
2.450 Ft + ÁFA ( 3.112 Ft )
Cikkszám: OLST00D09020
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 2m-es kiszerelés
  • ST-ST csatlakozókkal
  • 9/125 mono módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. ST
csatlakozó 2. ST
hosszúság 2 m
szál típus OS2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSC00D09030
2.460 Ft + ÁFA (3.124 Ft)
94 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCD62050
2.460 Ft + ÁFA (3.124 Ft)
17 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCDM3030
2.460 Ft + ÁFA (3.124 Ft)
75 db raktáron
Cikkszám: OLSCLCD09030
2.475 Ft + ÁFA (3.143 Ft)
50 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D09030
2.475 Ft + ÁFA (3.143 Ft)
50 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D50050
2.405 Ft + ÁFA (3.054 Ft)
3 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM5010
2.498 Ft + ÁFA (3.172 Ft)
Előrendelhető