Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC-SC 9/125 duplex 3m

Ár:
2.460 Ft + ÁFA ( 3.124 Ft )
Cikkszám: OLSC00D09030
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 3m-es kiszerelés
  • SC-SC csatlakozókkal
  • 9/125 mono módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: 95 db raktáron
Szállítási díj: 1.257 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. SC
hosszúság 3 m
szál típus OS2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSCLCDM3030
2.460 Ft + ÁFA (3.124 Ft)
107 db raktáron
Cikkszám: OLSTLCD62050
2.460 Ft + ÁFA (3.124 Ft)
17 db raktáron
Cikkszám: OLST00D09020
2.450 Ft + ÁFA (3.112 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCLCD09030
2.475 Ft + ÁFA (3.143 Ft)
50 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D09030
2.475 Ft + ÁFA (3.143 Ft)
66 db raktáron
Cikkszám: OLST00D09010
2.500 Ft + ÁFA (3.175 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLLC00DM3050
2.510 Ft + ÁFA (3.188 Ft)
109 db raktáron