Ön itt jár: > Kezdőlap >

Karrier

Karrier

Aktuális nyitott pozícióink:

Keressük legújabb munkatársunkat

GYENGEÁRAMÚ HÁLÓZATÉPÍTŐ

pozícióba.

Budapesti, XV. kerületi, több mint 30 éves számítástechnikai Kft. hálózatépítési divíziójába keres Hálózatépítő kivitelező munkatársat.

Elvárások:

·        hálózati tervek precíz elkészítése (működőképes hálózatok megtervezése),

·        ajánlatok, készítése,

·        a megrendelt hálózatok, wifi- és kamerarendszerek ügyféligényeknek megfelelő,
a szerződésben elfogadott határidőre történő üzembe helyezése.

Feladatai közé tartozik:

·        az Ügyfél igényei szerinti helyszíni felmérés, hálózati tervek elkészítése önállóan és csapatban,

·        nyomvonalak és fizikai összeköttetések kiépítésé, kábelek behúzása, kötések, végpontok szerelése,

·        hagyományos távközlési hálózatok szerelése, optikai hálózatok építése, szerelése, kábelrendezők telepítése, konfigurálása, installálása,

·        hálózatok mérése, minősítése, hibáinak detektálása, hibahely megkeresése (kábel- és szerelési hibák) javítása,

·        a kiépített hálózatok alapadatainak rögzítése, adminisztrálása (nyomvonal rajzok, számozás, rögzítés stb ).

Elvárásaink:

·        IT és/vagy egyéb releváns műszaki területen szerzett középfokú végzettség,

·        és/vagy info-kommunikációs hálózatépítő és üzemeltető OKJ képzésben történő részvétel/végzettség,

·        örömmel vennénk magabiztos és pár éves balesetmentes személygépkocsi vezetői gyakorlatot is.

Olyan személy jelentkezését várjuk,

·        aki szereti az IT rendszereket, ért is hozzájuk, ugyanakkor fejlett műszaki érzékkel is rendelkezik. A munka nagyfokú koncentrációt igényel, ezért akkor jelentkezz, ha kellően precíz vagy és oda tudsz figyelni a feladatodra.

·        aki szorgalmas, szereti a változatos és dinamikus munkavégzést és nem ijed meg a folyamatosan változó vevői igényektől, aki képes türelmesen kezelni a vevők néha furcsa igényeit is és aki szeret és akar tanulni (amihez cégünk folyamatos és jelentős támogatást nyújt).

·        aki közvetlenül is hozzájárul az adott vállalkozás informatikai rendszereinek és alkalmazásainak optimalizálásához és hatékonyságnöveléséhez a biztonsági és adat védelmi előírások figyelembevételével.

Jelentkezésedet önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi email címre várjuk:  cv@lan.hu

Keressük legújabb kollégánkat

RENDSZERMÉRNÖK

pozícióba.

Budapesti, XV. kerületi, több mint 30 éves számítástechnikai Kft. folyamatosan bővülő csapatába keres hálózati rendszermérnök munkatársakat.

Feladatok:

·         Hálózatok és rendszertervek készítése önállóan és csapatban

·         árajánlatok készítése, ügyféligények felmérése

·         rendszerek helyszíni üzembehelyezése, konfigurálása

·         folyamatos üzemeltetési feladatok ellátása

·         alkalmanként 7/24 ügyeleti HelpDesk szolgáltatás

Amit kérünk:

·         IT és/vagy egyéb releváns műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség (vagy folyamatban lévő tanulmányok)

·         a munkavégzéshez szükséges angol, szakmai nyelvtudás szóban és írásban,

·         folyamatos fejlődésre való törekvés,

·         igényes, megbízható munkavégzés

·         jogosítvány

Előnyt jelent

·         CISCO CCNA minősítés,

·         hálózati aktív eszközök: CISCO, HP, D-Link, Zyxel, valamint a CISCO Meraki eszközök, Cloud Web Security szolgáltatások ismerete,

·         CXFA vizsga,

·         Balesetmentes személygépkocsi vezetői gyakorlat

Olyan ember keresünk:

·         aki szorgalmas,

·         szereti a változatos és dinamikus munkavégzést,

·         nem ijed meg a folyamatosan változó vevői igényektől,

·         és aki szeret és akar tanulni (amihez cégünk folyamatos és jelentős támogatást nyújt).

Amit kínálunk:

·         Fizetett betanulási időszak,

·         folyamatos szakmai fejlődés,

·         szakmai képzések, szertifikációk megszerzésének támogatása,

·         támogató szakmai légkör,

·         családias környezet,

·         folyamatos, változatos feladatok,

·         bejelentett jövedelem,

·         béren kívüli juttatások.

Helyszín:

15 kerület, jó közlekedéssel. Megközelíthető villamossal és a busszal is. Egy nagy családi ház, plusz a telephelyek. A közelben van bolt, kifőzde, étterem