Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch SC-SC/A 9/125 duplex 3m (SC/PC-SC/APC)

Ár:
3.536 Ft + ÁFA ( 4.491 Ft )
Cikkszám: OLSCSCAD09030
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 3m-es kiszerelés
  • SC-SC/APC csatlakozókkal
  • 9/125 mono módusú üvegszállal
  • APC csiszolás a kábel egyik végén
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. SC
csatlakozó 2. SC/APC
hosszúság 3 m
szál típus OS2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLSCLCD62100
3.545 Ft + ÁFA (4.502 Ft)
3 db raktáron
Cikkszám: OLSTFCD09030
3.452 Ft + ÁFA (4.384 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSTLCD09100
3.420 Ft + ÁFA (4.343 Ft)
9 db raktáron
Cikkszám: OLLC00D09100
3.420 Ft + ÁFA (4.343 Ft)
6 db raktáron
Cikkszám: OLLC00DM5030
3.390 Ft + ÁFA (4.305 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSCFCD09050
3.380 Ft + ÁFA (4.293 Ft)
22 db raktáron
Cikkszám: OLST00D62100
3.370 Ft + ÁFA (4.280 Ft)
1 db raktáron