Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Optikai patch ST-ST 50/125 duplex 30m

Ár:
11.988 Ft + ÁFA ( 15.225 Ft )
Cikkszám: OLST00D50300
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A LAN Kft. forgalmazásában:
  • Optikai patch kábel
  • 30m-es kiszerelés
  • ST-ST csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny
Elérhetőség: Előrendelhető
Szállítási díj: 2.527 Ft
Menny.:db

Leírás

A LAN Kft. forgalmazásában:

Paraméterek

csatlakozó 1. ST
csatlakozó 2. ST
hosszúság 30 m
szál típus OM2

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: OLE2A00D09010
12.560 Ft + ÁFA (15.951 Ft)
1 db raktáron
Cikkszám: OLE2A00D09020
12.780 Ft + ÁFA (16.231 Ft)
52 db raktáron
Cikkszám: OLE2A00D09030
13.030 Ft + ÁFA (16.548 Ft)
1 db raktáron
Cikkszám: OLE2A00D09050
13.450 Ft + ÁFA (17.082 Ft)
10 db raktáron
Cikkszám: OLE2A00D09100
14.550 Ft + ÁFA (18.479 Ft)
8 db raktáron
Cikkszám: OLE2A00D09150
15.300 Ft + ÁFA (19.431 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLSC00DM3200
8.300 Ft + ÁFA (10.541 Ft)
Előrendelhető
Cikkszám: OLE2ASCD09005
7.970 Ft + ÁFA (10.122 Ft)
4 db raktáron